Матеріальна база комплексу

Спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс “Веселка” розташований в екологічно чистій зоні поблизу міста Радивилів. Комплекс розміщений в березовому гаю біля річки Слонівка, ставків та урочища “Веселка”

Межуючих з комплексом екологічно-небезпечних об’єктів та виробничих підприємств не має. Міжміські автотраси, залізниця знаходиться на відстані 3 км. від комплексу. Тимчасові та сезонні роботи, що пов’язані з забрудненням навколишнього природного середовища, знищенням біоресурсів не проводяться. Прилегла територія не є забрудненою, звалищ промислових та побутових відходів поблизу не існує.

Поблизу комплексу існує велика кількість природних джерел, наявні рідкісні види флори та фауни.

Умови проживання та розміщення дітей в оздоровчому комплексі “ Веселка” відповідають санітарним правилам і нормам ДсанПін.

На території комплексу розміщено 22 двоповерхових спальних будиночка в яких по 3-4 спальні, де на першому поверсі розміщено по 3-4 та на другому поверсі 4-6 чоловік. Площа на 1 дитину у спальні 4,2 м2, в загальному дитячий заклад налічує 72 номерів на 275 ліжко-місць.

В комплексі обладнана кімната для прасування білизни, є власна пральня та місце для сушки білизни. У 2009 році зроблено капітальний ремонт та обладнаний сучасним інвентарем внутрішній туалет для дівчаток та хлопчиків. Обладнана кімната гігієни дівчинки.

М’яким та твердим інвентарем оздоровчий комплекс забезпечений.

На території розміщена сауна-лазня з цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, де діти два рази на добу приймають душові процедури.

Цілодобове чергування медичного персоналу здійснюється лікарем-педіатром та медичними сестрами.

В оздоровчому комплексі організоване п’ятиразове харчування дітей з розрахунковою добовою калорійністю 2800-3000 калорій. В обідньому залі 360 посадових місць. Постачання продукції організовано власними силами комплексу. Щодень в меню свіжі овочі, фрукти, сока, компоти з свіжих ягід, молокопродукти. Меню складається за участю лікаря.

Комплекс має в своєму користуванні літню естраду, майданьчики для проведення культмасових дійств , спортивну площадку, футбольне поле, волейбольну та баскетбольні площадки, басейн, спортивне знаряддя.

В приміщенні клуб-їдальні знаходиться актовий зал, де проводяться загальнотабірні міроприємства та два рази на тиждень демонструються дитячі відеофільми, а також козацька кімната, де проводиться гурткова робота серед дітей.

В наявності бібліотека та методичний кабінет.